HR Manager

TATO NABÍDKA JE ÚSPĚŠNĚ OBSAZENA

Lokalita:

Pro našeho nadnárodního klienta působícího v oblasti potravinářství hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Personální manažer. Místo výkonu práce: Třebíč,

 HR manažeři a manažerky, HR Generalisté, HR BP, HR specialisté, specialisté vzdělávání, personalisté, personalistky, neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení. Své CV zasílejte v ČJ a AJ, určitě je velmi pečlivě prostudujeme a posoudíme.

NABÍZÍME VÁM:

  • při splnění rozpočtových cílů pololetní odměna (výši stanovuje generální ředitel)
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání s nástupem ihned nebo dle dohody
  • plný pracovní úvazek v kmenovém stavu klienta
  • firemní kulturu na vysoké úrovni a příjemné pracovní prostředí
  • možnost poznat HR v kontextu nadnárodní spolupráce
  • manažerský mobilní telefon, notebook
  • spolupodílení se na mezinárodních projektech
  • příspěvek na rozvoj a studium AJ až 12.000 Kč ročně
  • dotované závodní stravování
  • firemní kafetérii ve výši 6.000 Kč za rok
  • 5 týdnů dovolené
  • možnou roční odměnu z fondu vedoucího až 7.000 Kč
  • incentive program ve výši až 30 % roční mzdy
  • letní finanční odměnu až 4.000 Kč
  • vánoční odměnu až 3.000 Kč
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na měsíční dopravu až 4.500 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • doplatek nemoci do 100 % prvních 14 dnů nemoci
  • zajímavé firemní akce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • plánování strategického rozvoje v oblasti firemního a korporátního HR
  • realizace HR procesu a činností vč. nastavení mzdové firemní politiky
  • zajištění a realizace výběrových řízení
  • zajištění rozvoje zaměstnanců vč. plánu vzdělávání
  • řízení talent programu a MSP (potencionální nástupci vedoucích a kritických pozic)
  • provádění ročních hodnocení zaměstnanců
  • nastavení a řízení procesu adaptace nových zaměstnanců
  • jednání s odborovou organizací
  • příprava a řízení benefitního systému, koordinace stravování ve firmě
  • řízení interního firemního a koordinace vydávání externího firemního časopisu
  • koordinace činnosti externí právní kanceláře a závodního lékaře
  • zajištění reportingu směrem k mateřské zahraniční společnosti a úřadům
  • příprava a spolupráce na akcích pro zaměstnance
  • koordinace činnosti recepce a ostrahy
  • řízení dvou podřízených

CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání nejlépe v oblasti HR, psychologie, sociálních věd, práva nebo pedagogiky
  • znalost postupů a metod HR
  • praxi v personalistice minimálně 5 let
  • znalost AJ slovem i písmem na úrovni minimálně B2 pro každodenní užívání
  • komunikativnost, schopnost naslouchat, empatii
  • organizační, koordinační a řídicí schopnosti
  • dovednost práce s PC a MS Office
  • aktivní, samostatnou, komunikativní osobnost
  • tah na plnění cílů, otevřenost pro nové postupy a metody

REFERENCE:

S personální agenturou FENIX PERSONAL s.r.o. naše společnost Huhtamaki Česká republika, a.s. spolupracuje v oblasti hledání středních manažerských a technických pozic od srpna 2016. Přestože jsme oslovili několik dalších personálních agentur s požadavkem zajištění hledaných pracovních pozic, byla nabídka Fenix Personal v porovnání s ostatními relevantní, kandidáti byli prověření a na konec do naší firmy nastoupili. Spolupráce se všemi pracovníky personální agentury FENIX PERSONAL s.r.o. je příkladná, seriózní, ale i příjemná a korektní. Oceňujeme rovněž zájem Fenix Personal o naši firmu, výrobu, nastavení systémů, a plány do budoucna, které následně předávají kandidátům, kteří do naší firmy vstupují již velmi dobře informováni. S touto agenturou chceme spolupracovat i v budoucnosti, kdy požadavky na nábor nových pracovníků budou ještě větší i z důvodu rozšiřování naší společnosti. Martina Stasiaková, personální ředitelka, Huhtamaki Česká republika, a.s.