Technical Sales Engineer pro trh Francie

TATO NABÍDKA JE ÚSPĚŠNĚ OBSAZENA

Lokalita:

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou součástek pro automobilový průmysl, strojírenství, letectví, zemědělství a mnoho dalších odvětví, hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Technical Sales Engineer pro trh Francie se znalostí francouzského jazyka.

Co je náplní práce?

  • Posuzování poptávky zákazníka z hlediska proveditelnosti, ziskovosti a technických parametrů
  • Obchodní, administrativní a prodejní činnost směřující ke zvýšení růstu a příjmů společnosti
  • Komunikace se zákazníky na francouzském trhu, přijetí jejich poptávek a jejich a následné zpracování
  • Příprava technických podkladů a výkresové dokumentace pro tvorbu nabídek
  • Spolupráce s odděleními napříč firmou (technologické oddělení, nákup, kvalita)
  • Prověřování dostupnosti materiálu, stav skladových zásob, stanovení dodacích lhůt
  • Tvorba cenových kalkulací prostřednictvím standardizovaného informačního systému
  • Zajištění spokojenosti zákazníka, poskytování včasné zpětné vazby a přesných informací o průběhu zakázky, případně změnách v dodávce zboží
  • V případě potřeby také komunikace s dodavateli
  • Pozice je součástí malého obchodního oddělení (4 členové) a součástí zahraniční firmy s rodinnou atmosférou

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi poznali?

  • Technické nebo strojírenské vzdělání, případně relevantní praxe ve výrobní firmě na podobné pozici
  • Má technické myšlení a orientuje se v technické dokumentaci
  • Jeho znalost francouzského jazyka je na komunikativní úrovni – pro účely denní komunikace s francouzskými zákazníky a manažerem obchodu ve Francii
  • Anglický jazyk na úrovni alespoň mírně pokročilé – pro emailovou komunikaci
  • Již pracoval ve výrobním interním informačním systému – SAP nebo podobný
  • Bez potíží pracuje na PC, ovládá MS Excel, znalost práce v AutoCadu je výhodou
  • Je samostatný, spolehlivý a komunikativní a silně pro-zákaznicky orientovaný

Co Vás čeká, když uspějete?

  • Stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením
  • Profesní zaškolení a možnost dalšího rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • 13. Mzda na základě výsledků společnosti
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (90,- Kč) a další odměny
  • Místo výkonu práce, které je snadno dostupné MHD Brno

REFERENCE:

Se společností FENIX SEARCH spolupracujeme na náboru nových spolupracovníků od roku 2016. Rád bych vyzdvihl spolupráci na úspěšném projektu při expanzi naší společnosti v roce 2019. Rozhodli jsme se vybudovat novou výrobní divizi v Rumunsku a potřebovali jsme vyhledat toho nejlepšího generálního manažera pro samostatné vedení divize firmy Alcomex v Rumunsku. Výběrové řízení bylo plně v režii paní Sedláčkové. Teritoriem výběru kandidáta bylo právě Rumunsko. Paní Sedláčková se velmi rychle zorientovala v lokalitě, stavu průmyslu i situaci na trhu práce. Headuntovala pro nás dostatek zajímavých kandidátů, kteří odpovídali našim požadavkům. 1. a 2. kolo výběrových řízení byla vedena formou video-hovoru. Využili jsme také psychologického testování kandidátů (taktéž online a v rodném jazyce kandidátů - Rumunština). To nám velmi pomohlo identifikovat slabé a silné stránky jednotlivých kandidátů a navzájem porovnat jejich kompetence. Do nejužšího kola výběrového řízení se dostali 3 nejlepší kandidáti, které jsme potkali osobně v Rumunsku. Díky výborné organizaci výběrového řízení paní Sedláčkovou vše proběhlo naprosto hladce a ten nejlepší kandidát byl vybrán. Kandidát nastoupil v květnu 2019 a dnes už jsme si jisti, že jeho výběr byl správný. Nová divize prosperuje a čeká nás další expanze.Velmi rádi budeme s FENIX SEARCH opět spolupracovat při obsazování manažerských pozic.Piskač Pavel, Operations Director
Upřímně jsem velmi spokojený v novém zaměstnání a velice si vážím Vašeho profesionálního přístupu. Vím, že není jednoduché vybírat správného uchazeče na správnou pozici. Stejně tak není lehké se rozhodnout, odejít z firmy, ve které jsem pracoval mnoho let. Věděl jsem, že moje odměna byla minimální a neodpovídala mému výkonu. Vy jste mi pomohla se správně rozhodnout a díky Vám se můj život zlepšil. Jste slušná profesionální firma, která má svou úroveň a korektní jednání. Moc Vám děkuji a budu se snažit, abych Vás nezklamal. N.R., Sales Engineer for France
Rolovat nahoru